Arrow
Arrow
Slider

Dęblin - zakończenie roku akademickiego 2017

W ramach podpisanej umowy o współpracy między tarnobrzeską "Prymasówką" a dęblińską Szkołą Orląt delegacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu udała się na uroczystość zakończenia roku akademickiego na Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego i Logistyki Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie. W uroczystości udział wzięli tegoroczni absolwenci WBNiL, ich rodziny oraz wielu zaproszonych gości.

Zobacz galerię zdjęć

Dziekan Wydziału dr hab. Adam Radomyski podsumował rok pracy naukowej i dydaktycznej na WBNiL, a także podziękował kadrze naukowej oraz studentom za ich trud, wysiłek oraz ciężką pracę. Podczas uroczystego Absolutorium wszystkim absolwentom wręczono Karty Absolutoryjne symbolizujące ukończenie WSOSP, a najlepsi studenci otrzymali wyróżnienia i nagrody. Podczas uroczystości panował podniosły nastrój przeplatany radością z osiągniętych sukcesów.
WSOSP jest uczelnią patronującą przeprowadzany w ZSP1 - jedyny w Polsce - eksperyment pedagogiczny, polegający na utworzeniu i wdrożeniu nowgeo kierunku kształecnia: technika obsługi pasażerów w przewozach lotniczych, morskich i lądowych. Na mocy podpisanego porozumienia udostępniana jest baza dydaktyczno-naukowa WSOSP, odbywają się spotkania, wizyty, podczas których omawiane są waruki współpracy oraz wspólne działania i plany na przyszłość. Kolejnym ważnym wydarzeniem, w ramach współpracy pomiędzy WSOSP w Dęblinie a ZSP1 w Tarnobrzegu, będzie wspólna konferencja prasowa przypieczętowująca uzyskanie zgody Ministerstwa Edukacji Narodowej na wprowadzenie w "Prymasówce" nowego zawodu.
Ponadto, planowane jest podpisanie umowy o współpracy między ZSP1 a firmą Aviation Consulting. Dzięki temu porozumieniu szkoła będzie miała możliwość nawiązania kontaktów z potencjalnymi pracodawcami - nie tylko z Europy, ale i ze świata. Nasi uczniowie będę korzystali z ponad pięćdziesięcioletniego doświadczenia całej branży lotniczej.


Translator

Polish Dutch English French German Italian Spanish Ukrainian

Partnerzy strategiczni

Slider

Wydarzenia

June 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 7

Wczoraj 155

Tygodniowo 7

Miesięcznie 7961

Ogólnie 160963

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Facebook

Stewardessy

Slider

Zagraniczne praktyki

Slider

Wspierają nas

Slider

Współpracują z nami

Slider

Realizowane projekty UE

Slider