Arrow
Arrow
Slider

Rusza druga edycja Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu

W dniu 19 września (wtorek) o godzinie 17.00 na hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu, ul. Kopernika 49 odbędzie się inauguracja Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu w sezonie 2017/2018, w czasie której nastąpi prezentacja wszystkich drużyn. Natomiast o godzinie 18.30 startuje I kolejka rozgrywek ALTS-u.

To już druga edycja ALTS Tarnobrzeg, w poprzednim sezonie rywalizowało dziewięć drużyn a w obecnym zgłosiło się o osiem drużyn więcej i wystartuje w sumie aż 17 zespołów.
Organizatorzy Stowarzyszenie Prolander i IKS Jezioro Tarnobrzeg są mile zaskoczeni tak dużą ilością zgłoszonych zespołów do tarnobrzeskiej ligi.

Oprócz jedenastu drużyn z Tarnobrzega wystąpią również drużyny z Grębowa, Przyszowa, Stalowej Woli, Sandomierz i Mielca. ALTS Tarnobrzeg jest jedyną taka ligą w kraju gdzie mogą ze sobą rywalizować osoby pełnosprawne i osoby niepełnosprawne min. na wózkach. Przy stole tenisowym w naszych rozgrywkach spotkają się młodzież, seniorzy i weterani, kobiety i mężczyźni. Najstarszy uczestnik będzie liczył 76 lata a najmłodszy 12 lat.

Drużyny we wtorkowy wieczór będą miały do dyspozycji całą halę sportową Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 wraz z zapleczem, dostosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych, szatnie, wc oraz profesjonalny sprzęt sportowy (8 stołów tenisowych, siatki, płotki). Każda kolejka będzie podzielona na dwie części w czasie których będą rozgrywane po cztery mecze, natomiast jedna z drużyn w każdej kolejce będzie pauzować.

Zgłoszenia zainteresowanych drużyn wpływały do 3 września, natomiast w dniu 4 września odbyło się losowanie drużyn do tegorocznej edycji ALTS Tarnobrzeg.
Do zgłoszonych drużyn dolosowano numery. W wyniku losowania poszczególne drużyny otrzymały numery.

1. BETA Team

2. HETMAN TT

3. PARAGRAF Tarnobrzeg

4. KADETKI KTS Siarka Tarnobrzeg

5. MKSTS Mielec

6. OPTYMIŚCI

7. PETARDA Tarnobrzeg

8. DRIM TIM

9. PINUS

10. IKS 1 Jezioro Tarnobrzeg

11. TORNADO Przyszów

12. RED BULLS

13. RETOR

14. ZSP 2 Stalowa Wola

15. PROLANDER

16. IKS 2 JEZIORO Tarnobrzeg

17. MTS Grębów

I kolejka 19 września godz. 18.30
HETMAN TT - MTS Grębów
PARAGRAF Tarnobrzeg - IKS II JEZIORO Tarnobrzeg
KADETKI KTS Siarka Tarnobrzeg - PROLANDER
MKSTS Mielec - ZSP 2 Stalowa Wola

Dokończenie I kolejki 26 września godz. 18.30
OPTYMIŚCI - PRETOR
PETARDA Tarnobrzeg - RED BULLS
X TEAM - TORNADO Przyszów
PINUS - IKS I JEZIORO Tarnobrzeg

Pauzuje drużyna BETA Team

Organizatorzy ALTS Tarnobrzeg serdecznie dziękują Prezydentowi Tarnobrzega Panu Grzegorzowi Kiełbowi oraz Dyrektorowi Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu Panu Marcinowi Pilarskiemu za okazaną pomoc.


Translator

Polish Dutch English French German Italian Spanish Ukrainian

Partnerzy strategiczni

Slider

Wydarzenia

February 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 198

Wczoraj 151

Tygodniowo 2382

Miesięcznie 6222

Ogólnie 122152

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Facebook

Stewardessy

Slider

Zagraniczne praktyki

Slider

Wspierają nas

Slider

Współpracują z nami

Slider

Realizowane projekty UE

Slider