Arrow
Arrow
Slider

Charytatywna niedziela w Prymasówce

W niedzielę 13 listopada uczniowie "Prymasówki" po raz kolejny w tym roku szkolnym otworzyli serca dla pensjonariuszy ZPO w Tarnobrzegu. W tym dniu odbyła się w naszej szkole akcja charytatywna, której celem była zbiórka na koncentrator tlenu dla Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Tarnobrzegu zorganizowana przez Szkolny Klub Wolontariatu ZSP1 i Klub Fitneska. Tego dnia odbyły się wybory Miss i Mistera Szkoły, w trakcie których kandydaci zaprezentowali się w strojach nieformalnych, sportowych i wizytowych oraz udzielili krótkiej informacji o sobie. Jury w składzie: Pani Barbara Zych (szefowa ZPO w Tarnobrzegu - przewodnicząca Jury), Pan Dyrektor Marcin Pilarski, Pani Edyta Siudak oraz Ks. Augustyn Łyko wyłoniło zwycięzców:
Miss Prymasówki - Patrycja Pająk z kl. 2TI
I Vice Miss Prymasówki - Maria Pełka z kl. 1TFI
II Vice Miss Prymasówki - Agata Ślęzak z kl. 2 TFR
Mister Prymasówki - Dawid Mikus z kl. 3TI
I Vice Mister Prymasówki - Kamil Wiącek z kl. 2 TI
II Vice Mister Prymasówki - Bartek Abramczyk z kl. 3 TI
Miss i Misterem publiczności zostali: Maria Pełka i Dawid Mikus.
Pani Barbara Zych w ciepłych słowach podziękowała uczestnikom za wzięcie udziału w akcji charytatywnej na rzecz ZPO i wręczyła wszystkim nagrody. Dodatkowo, wśród publiczności rozlosowano nagrody: wejściówki na basen MOSiR, darmowe pizze, wizytę u fryzjera, wizytę u wizażystki, wejściówki do Fitneski. W trakcie przerwy Pan Dyrektor Marcin Pilarski wręczył nagrody dla zwycięzców konkursu graficznego na najlepszy plakat promujący tą akcję charytatywną. Po południu o godzinie 15.00 rozpoczął się Charytatywny Maraton Zumby prowadzony przez instruktorów Klubu Fitneska. Maraton cieszył się dużym zainteresowaniem, wśród tańczących Zumbę byli dorośli w różnym wieku, a także dzieci.
Nagrody dla publiczności oraz dla uczestników konkursu Miss i Mistera szkoły zapewnili:
Fitneska, MOSIR Tarnobrzeeg, Pan Marcin Wiatrowicz, Pizzeria Zum, Pizzeria Graffiti,  Pizzeria Biesiadowo, Pizzeria Quatro, Viridis Sylwia Partyka Fotografia i projektowanie ogrodów, Czak Music, Wizażystka Patrycja Małek, Salon Fryzjerski Liza, Salon Fryzjerski Effect, Sklep Spożywczy AKK Janusz Sabat, Rada Rodziców ZSP1, Fabryka Ruchu w Sandomierzu.


Opiekunowie SU: Barbara Nanek, Małgorzata Materkowska, Anita Wójcikowska-Trela

 


Translator

Polish Dutch English French German Italian Spanish Ukrainian

Polacy na Ukrainie

Slider

Partnerzy strategiczni

Slider

Wydarzenia

February 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 287

Wczoraj 221

Tygodniowo 2773

Miesięcznie 5836

Ogólnie 342636

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Facebook

LICEUM DYPLOMACJI

Slider

Stewardessy

Slider

Zagraniczne praktyki

Slider

Wspierają nas

Slider

Współpracują z nami

Slider

Realizowane projekty UE

Slider