Arrow
Arrow
Slider

PLL LOT - Jesteśmy Coraz Bliżej

5 czerwca 2018r. w ramach umowy podpisanej między Polskimi Liniami Lotniczymi LOT a Zespołem Szkół Ponadimnazjalnych nr 1, grupa stewardess uczestniczyła w szkoleniu przeprowadzanym przez pracowników PLL LOT w siedzibie linii w Warszawie. Tematyka szkolenia obejmowała takie zagadnienia jak "Praktyka Latania", "Centrum Operacyjne", "Produkt Naziemny i Pokładowy" oraz "Safety Management System".

Zobacz galerię zdjęć

Po zakończonym bloku teoretycznego odbyło się spotkanie ze stewardessą pracującą w PLL LOT, która opowiedziała o najważniejszych aspektach pracy na pokładzie samolotu. Ponadto, zastępca dyrektora biura lotniczego ds. personelu pokładowego Małgorzata Zielińska zapewniła, że zaplanowany dla klasy stewardess z tarnobrzeskiej "Prymasówki" cykl szkoleń dostosowany będzie stricte do wymagań firmy, jakie stawiane są jej przyszłym pracownikom. Po ukończeniu szkoleń, zarówno w części teoretycznej jak i praktycznej, na kandydatów na pracowników PLL LOT czekać będzie jeszcze egzamin z języka angielskiego, którego wynik jest kluczowym czynnikiem decydującym o przyjęciu do pracy. Pomyślne ukończenie szkoleń oraz zdanie egzaminu językowego gwarantować będzie absolwentom klasy stewardess dobrą, ciekawą i satysfacjonującą pracę w szeregach Polskich Linii Lotniczych LOT.

Beata Furtak


Translator

Polish Dutch English French German Italian Spanish Ukrainian

Partnerzy strategiczni

Slider

Wydarzenia

February 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 19

Wczoraj 135

Tygodniowo 300

Miesięcznie 4805

Ogólnie 221531

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Facebook

LICEUM DYPLOMACJI

Slider

Stewardessy

Slider

Zagraniczne praktyki

Slider

Wspierają nas

Slider

Współpracują z nami

Slider

Realizowane projekty UE

Slider