Arrow
Arrow
Slider

Młody praktykant przez kilka godzin towarzyszy pracownikowi wybranej przez siebie firmy w wykonywaniu codziennej pracy. W tym czasie poznaje zakres obowiązków na danym stanowisku, dowiaduje się jaka towarzyszy mu odpowiedzialność i jakie są niezbędne predyspozycje oraz umiejętności. Uświadamia sobie również związek między wykształceniem, a swoją przyszłą karierą zawodową. Pracownik zapoznaje ucznia z działalnością firmy, powierza mu wykonanie prostych zadań i odpowiada na jego pytania. W XIV edycji "Dnia Przedsiębiorczości" wzięło udział czterdziestu pięciu uczniów w różnych instytucjach i przedsiębiorstwach: Komenda Miejska Policji Tarnobrzeg, Komenda Miejska Straży Pożarnej Tarnobrzeg, Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu, Zespół Szkół i Placówek w Baranowie Sandomierskim, Przedszkole nr 15, Przedszkole nr 17, INTERNAT ZSP nr 3, Miejska Biblioteka Publiczna w Tarnobrzegu, London Corner, Biuro Turystyczne "POLTUR'', Detektywistyczna Agencja Ochrony "ARGUS'', HARENDA, TETRIO s.c., BIG FOG, F.H.U. DOBRZYŃSKI, EKO-NATURA, Spółdzielnia Socjalna ,,KONAR'', ORBISAN Polskie Biuro Podróży, Salon Fryzjerski "Szalone Nożyczki'', DREW-MIX, Biedronka, ASKONET, TIFO, TOP Market. Koordynator XIV edycji "Dnia Przedsiębiorczości" M. Grzywacz.                             

Translator

Polish Dutch English French German Italian Spanish Ukrainian

Polacy na Ukrainie

Slider

Partnerzy strategiczni

Slider

Wydarzenia

August 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 13

Wczoraj 135

Tygodniowo 683

Miesięcznie 913

Ogólnie 391283

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

LICEUM DYPLOMACJI

Slider

Stewardessy

Slider

Zagraniczne praktyki

Slider

Wspierają nas

Slider

Współpracują z nami

Slider

Realizowane projekty UE

Slider