Jakie otrzymasz wykształcenie?
Ukończenie liceum ogólnokształcącego dla dorosłych daje wykształcenie średnie. Po zdaniu egzaminu maturalnego, absolwent otrzymuje świadectwo maturalne.Nauka w liceum ogólnokształcącym dla dorosłych trwa 3 lata. Podbudowę programową liceum ogólnokształcącego dla dorosłych stanowi podbudowa programowa gimnazjum. Nauka odbywa się w trybie zaocznym (sobota- niedziela). Do liceum ogólnokształcącego dla dorosłych mogą uczęszczać zarówno absolwenci (dorośli) gimnazjum, dorośli którzy ukończyli 8-klasową szkołę podstawową oraz zasadniczą szkołę zawodową. Nauka rozpoczyna się od klasy pierwszej liceum z wyjątkiem dla absolwentów ZSZ. W takim wypadku absolwenci będą mogli rozpocząć naukę od klasy drugiej liceum ogólnokształcącego dla dorosłych.Ukończenie liceum ogólnokształcącego dla dorosłych umożliwi absolwentowi kontynuację kształcenia w szkole policealnej lub wyższej.

Jakich będziesz uczył się przedmiotów?
W procesie kształcenia słuchacze uzyskują wiedzę w zakresie przedmiotów ogólnokształcących. Przedmioty realizowane będą na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Co będziesz umiał?
W toku kształcenia w liceum ogólnokształcącym dla dorosłych słuchacz nabędzie wiadomości i umiejętności niezbędne do zdania egzaminu maturalnego.

Bezpłatna szkoła dla dorosłych !!!

Plan zajęć

PODANIE DO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO DLA DOROSŁYCH